Teadlaste Öö festival

Sel aastal on Teadlaste Öö festivali peateema toit. Festival tuleb põnev ja kaasahaarav, sest toidutemaatika puudutab meist igaüht. Ja üks on kindel – meil ei saa teadusest isu iialgi täis.

Researchers’ Night Festival is the largest series of events that popularize science in Estonia and Baltic states. In 2021 the 16th Researchers’ Night Festival will take place. The main organizer of the event is Science Centre AHHAA.

The main theme of this year’s festival is food and everything related to it – food for thought, impact on the environment, society and people, food production, handling and packaging, food waste and food waste, etc. So, the topic is broad and allows the co-organizer to interpret the topic himself.TÖF ehk Teadlaste Öö festival on Eesti (ja kogu Baltikumi) suurim teadust populariseerivate sündmuste sari, mida rahastab Euroopa Komisjon. 2021. aastal toimub juba 16. Teadlaste Öö festival (TÖF). Sündmuse peakorraldaja ja "maaletooja" on Teaduskeskus AHHAA.


Selleaastaseks festivali peateemaks on toit ja kõik, mis sellega seondub – mõttetoit, mõju keskkonnale, ühiskonnale ja inimesele, toidu tootmine, käitlemine ja pakendamine, toidu raiskamine ja toidujäätmed jne. Niisis, teema on lai ja lubab kaaskorraldajal ise teemat tõlgendada.

Theme category

Click link to get detailed information about SDGs..

This site uses cookies. Cookies are required for unrestricted use of the website. More information can be found in our General Terms of Use