Tallinna Pargijooksud

We offer orienteering and running experience in beautiful city parks

A folk sports series RMK Tallinna Pargijooksud are presenting orienteering and running experience.

Events are happening every wednesday from april until september at 17:30 – 20:30 in Tallinn and nearby places. Mostly in urban parks and forest tracks.

Running distances are 5km for adults, 1,5km for young, 300m for very young people.

Orienteering tracks are from 1,4 km to 6 km long.RMK Tallinna Pargijooksud on üheksateistkümnest osavõistlusest koosnev rahvaspordisari.

Üritused toimuvad aprillist kuni septembrini kolmapäeviti Tallinnas ja selle lähiümbruses, linnaparkides ja metsaradadel. Sarja raames pakume nii tähistatud jooksuraja või orienteerumisraja läbimist. Jooksuraja pikkused on ligikaudu 5km, õpilastele 1,5km ja tillurada 300m. Kõik rajad on omanäolised ja kordumatud. Lisaks on meil nelja erineva raskusastmega orienteerumisrada nii algajatele kui ka kogenud orienteerujatele (lühike 1,4-1,8km, keskmine 2,5-3,5km, pikk 4-6km ja valikorienteerumise rada). Pargijooksul leiavad sobiva distantsi nii tipp- kui ka liikumisharrastajad. Oodatud on igas vanuses osalejad, kõik kes naudivad liikumist looduses mitmekesisel maastikul.

Theme category

Click link to get detailed information about SDGs..

This site uses cookies. Cookies are required for unrestricted use of the website. More information can be found in our General Terms of Use