RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak Rannametsas (RMK Pärnu County Orienteering Thursday – Rannametsa)

Orienteering Club West organizes RMK Pärnumaa Orienteering Thursdays.

Orienteering Club West organizes RMK Pärnumaa Orienteering Thursdays in 2019 according to the calendar schedule. 

More information about Orienteering Thursdays can be found on Orienteering Club West webpage: www.okwest.ee.Orienteerumisklubi West korraldab 2019. aastal vastavalt kalenderplaanile tervisespordisarja RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevakud. 2019. aastal toimub juba 48. orienteerumishooaeg Pärnumaal. Tegemist on vanima tervisespordisarjaga, mis on toimunud katkematult alates 1972.a. läbi terve suvise hooaja.


Erinevatele päevakutele ootame 50-150 võistlejat-osalejat alates sülelastest kuni vanuriteni. Aastas osaleb ~400 erinevat osalejat/harrastajat/sportlast Pärnumaalt, Eestist ja ka välisriikidest, kokku tehakse üle 3000 stardi. Arvestust peetakse 24 erinevas võistlusklassis M8/N8 kuni M75/N65, ning lisaks pereklass. Väikestele lastele ja algajatele on kevadeti 1.-8. etapil nöörirada. Kogu infomaterjal ja tulemused on kätte saadavad OK Westi kodulehel www.okwest.ee. Igal päevakul on “live” tulemused otse internetis. Kõik tulemused alates 1972. aastast on ka kättesaadavad elektrooniliselt klubi kodulehel.

Theme category

Click link to get detailed information about SDGs..

This site uses cookies. Cookies are required for unrestricted use of the website. More information can be found in our General Terms of Use