Lääne-Virumaa kolmapäevak Porkunis (Orienteering Wednesday of Lääne-Viru County in Porkuni)

A chance to try out orienteering or to compete with the regional athletes.

Each year, from spring to summer, Rakvere Orienteering Club organizes the Orienteering Wednesdays. The Orienteering Wednesdays have 6 tracks and 26 race classes. Open track is feasible for everyone.Igal aastal kevadest suveni korraldab Rakvere orienteerumisklubi orienteerumiskolmapäevakuid. Päevakutel on 6. rada ja 26. võistlusklassi. Vabarada on jõukohane kõigile.


Orienteerumispäevak on argipäevaõhtune kogu pere tervisespordiüritus, kuhu on oodatud kõik liikumisest ja loodusest lugupidajad. Orienteerumine on hasartne tegevus, mis pakub koormust nii vaimule kui ihule. RMK Eestimaa orienteerumispäevakute sarja kuulub aastas pea 350 orienteerumispäevakut – leia endale sobiv!


RMK Eestimaa orienteerumispäevakud on bränd, mis koondab enda alla üle Eesti toimuvad 20 orienteerumispäevakute sarja, mida korraldavad tublid kohapealsed orienteerumisklubid ja nende vabatahtlikud.


RMK Eestimaa orienteerumispäevakuid koordineerib Eesti Orienteerumisliit ja sarja peatoetaja on Riigimetsa Majandamise Keskus.


Rakvere orienteerumisklubi loodi 10 märtsil 1989. Meie eesmärgiks on orienteerumis-spordiala edendamine Lääne-Virumaal, orienteerumis ürituste korraldamine, elustiili tutvustamine, terve tervis ja üle üldse mõnus viis vaba aega veeta looduses.

Theme category

Click link to get detailed information about SDGs..

This site uses cookies. Cookies are required for unrestricted use of the website. More information can be found in our General Terms of Use