AWARE in Lennusadam!

AWARE iń Lennusadama 19.09.2020.

Last year, when we were discussing whether there was still anything to be brought out in the harbour, it sounded like there wasn’t… but take a pinch…  It was found that the edge of the harbour were still full with tyres and other sods, so the work would continue.

We’ll do it in 19.09 this year. We will gather at the airport at 10:00, negotiate where, how and who, and at 11:00 we should go in. Basically, there are old tyres underneath, so help is needed to evict them. A rower was promised by the port because one by one we will lift them out for several more years.

We’re looking forward to helping both in water and on land. If there are people in our company who could support the event at the coarse ends, we would be grateful. You have to bring your work gloves.

After work, we eat hot soup and have tea.

Sign up and need to be supplied please e-mail info@sukeldujad.eeEelmisel aastal, kui arutasime, et kas Lennusadamas on ikka veel midagi välja tuua, siis kõlas arvamus, et ei ole...aga võta näpust...selgus, et sel aastal teeme seal puhastust nii Teeme ära kui ka Aware raames. Nimelt selgus, et sadama äärealad on veel paksult täis rehve ja muud sodi, seega tööd jätkub.


Teeme ära toimub siis sel aastal 19.09. Koguneme Lennusadamas kell 10.00, räägime läbi, kus, kuidas ja kes, ning kell 11.00 peaksime vette minema. Põhiliselt on all vanad rehvid, seega abi on vaja nende väljatõstmisel. Sadama poolt lubati upitaja, sest ükshaaval me tõstame neid veel mitu aastat välja.

Oodatud on abikäed nii vette kui vee peale. Kui meie seltskonnas on inimesi, kes saaksid üritust toetada jämedamate otstega, siis oleksime tänulikud. Ise tuleb kaasa võtta töökindad.


Peale tööd sööme kuuma suppi ja joome teed.

Registreerumine ja varustusevajadus palun meilile info@sukeldujad.ee

Theme category

Click link to get detailed information about SDGs..

This site uses cookies. Cookies are required for unrestricted use of the website. More information can be found in our General Terms of Use